Markanızın Tüm Haklarına Sahip Olmak İçin Marka Tescili Yaptırın!

İşletmenizi markalaştırmak, daha profesyonel bir sürecin parçası olmak ve markanızın tüm haklarına sahip olmak için Marka Tescili mutlaka yaptırmanız gereken bir işlemdir.

Marka Tescili Hizmeti Nedir?

Bir işletmenin ürettiği mal ya da hizmeti diğer işletmelere ait mal ya da hizmetlerden ayrılmasını sağlayan işarete marka denir. Bu işaretin yasal olarak korunması haline ise marka tescili adı verilir. Yani, marka tescili işletmeler için avantaj sağlayan önemli bir kavramdır. Markalaşmış her ürün ve tasarımın öncelikli ihtiyaçlarından biri markanın korunması durumudur. Bir markaya sahip kişi ve işletmeler, o markanın tüm hak ve sorumluluklarını üstlerine almalıdır. Bunun yasal yolu ise o markayı tescil etmektir. Markanızı nasıl tescil ettireceğinizden emin değilseniz, 1007 Medya olarak tüm bu süreci sizler adına yürütmekteyiz.

Marka Tescili Size Uygun Bir Hizmet mi?

Markalaşma

Markanızın tüm hak ve sorumluluklarına sahip olmak mı istiyorsanız?

Profesyonellik

Daha profesyonel bir yapıda ilerlemek mi istiyorsunuz?

Güvenilirlik

Müşterilerinize daha güvenilir bir imaj mı çizmek istiyorsunuz?

Bilinirlik

Herkes tarafından bilinen bir marka haline gelmek mi istiyorsunuz?

Yasal Gereklilikler

Tüm yasal gereklilikleri yerine getirmek niyetinde misiniz?

Bu beş temel sorunun cevabı Marka Tescil hizmetine ihtiyaç duyup duymadığınızı anlamak açısından çok önemlidir. Bu sorulara cevabınız evet ise en kısa sürede profesyonel bir Marka Tescil hizmeti almanız işletmeniz açısından çok faydalı olacaktır. 1007 Medya olarak biz, profesyonel Marka Tescili'nin İzmir'deki bir numaralı adresiyiz!

Neden Biz?

Marka Tescili daha profesyonel bir yoldan gitmek isteyen firmalar için önemli bir adımdır. Markanızın tüm hak ve sorumluluklarına sahip olmak, bu hakları korumak ve ilerleyen zamanlarda bir sorunla karşılaşmamak adına tüm işletmelerin yaptırması gereken bu işlemin tüm adımları tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. 1007 Medya olarak Marka Tescil sürecinizi titizlikle ve hiçbir pürüzle karşılaşmayacağınız biçimde mümkün olan en kısa sürede tamamlamaktayız. Piyasadaki çoğu firmadan farklı olarak 1007 Medya size güvenilir ve dürüst bir hizmet vaat eder.

01

Projelendirme

Müşterilerimiz bizleri arayarak marka tescil alanında bilgi istemekte ve yaptırmak istemektedir bizler ise müşterilerimizin ilk olarak marka başvurusu için marka logosu ve ismini almaktayız bunun üzere hangi marka sınıfında ise ilk öncelik ile marka sınıfının boş olup olmadığına bakmaktayız istenen marka sınıfı boş ise işlemlere başlamaktayız.
02

Planlama

Marka Tescil için gerekli olan bilgiler ve belgeleri aldıktan sonra başvurunuzu yapmaktayız.
03

Teslim

Yapmış olduğumuz marka başvurusu ortalama bir kaç ayda onaylanıp resmi gazetede yayınlandıktan sonra marka tescil işlemi başarı ile kabul edilmiştir demektedir.
TOP