Siz Sadece Kendi İşletmenize Odaklanın, Sosyal Medyanızı Profesyonellere Bırakın!

Faaliyet gösterdiğiniz piyasaya, firma kültürünüze ve müşteri kitlenizin profiline uygun içeriklerle sosyal medya profillerinizi inşa ediyor ve yönetiyoruz.

Sosyal Medya Pazarlaması Nedir?

Sosyal Medya Pazarlaması, farkındalığı artırmak ve potansiyel müşteri yaratmak için sosyal platformları kullanmayı içeren bir stratejidir. Konumları ne olursa olsun, hedef kitleniz ile doğrudan çevrimiçi iletişim kurmanızı sağlayan güçlü bir kanaldır.
Sosyal Medya Yönetimi hizmetimizle aşağıdaki sosyal platformlarda marka bilinirliği, olası satışlar ve gelir elde etme üzerine destek sağlıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi Size Uygun Bir Hizmet mi?

Mevcut Müşteri Sayısı

Portföyünüzdeki müşterilerin sayısı uzun zamandır sabit veya düşüş trendinde mi?

Marka Bilinirliği

Markanızın bilinirlik açısından sektörde hak ettiği yerde olmadığına mı inanıyorsunuz?

Satış Hedefleri

Firmanızın haftalık veya aylık satışları hedef olarak belirlediğiniz meblağın altında mı?

Hedef Kitle

Potansiyel müşterilerinizin ilgisini çekmek ve her birini aktif müşteriye dönüştürmek mi istiyorsunuz?

Zaman Tasarrufu

İşleriniz sosyal medya hesabınızı yönetmeye vakit ayıramayacak kadar yoğun mu?

Bu dört temel sorunun cevabı sosyal medya hizmetine ihtiyaç duyup duymadığınızı anlamak açısından çok önemlidir. Bu sorulara cevabınız evet ise en kısa sürede profesyonel bir sosyal medya yönetim hizmeti almanız işletmeniz açısından çok faydalı olacaktır. 1007 Medya olarak biz, profesyonel sosyal medya yönetiminin İzmir'deki bir numaralı adresiyiz!

Neden Biz?

Yaratıcı yönü kuvvetli ve deneyimli sosyal medya ekibimizin farklı zevk ve taleplere uygun olarak geliştirdiği sosyal medya gönderilerimizle, sosyal medya hesaplarınızı rakiplerinizin arasında daha ilgi çekici bir noktaya taşıyoruz. Sosyal medya hesaplarınızı oluştururken ve yönetirken taleplerinizi ve şirket profilinizi göz önünde bulundurarak içeriklerinizi planlıyoruz. İşin teknik tarafında ise kapsamlı olarak gerçekleştirdiğimiz piyasa, rakip ve kitle analizleriyle şirketinize en uygun yol haritasını çiziyoruz. Müşteri profilinizi en doğru şekilde analiz ederken, rakiplerinizi iyi tanıyor, geliştirdiğimiz stratejilerde bunları da göz önünde bulunduruyoruz

Sosyal Medya Yönetimi Sürecimiz

01

Hedef Belirleme

Hedeflerinizi belirlemeden sosyal medya yönetimine başlayamayacağınızı belirtmemiz gerekir. İlk aşamada, 1007 Medya ekibi olarak hedeflerinizi belirleyerek çeşitli stratejik özelleştirmeler oluşturuyoruz. Bu aşamada, yönetim stratejilerinin hedefi gerçekleştirmeye yönelik olmasını sağlamak için önemli veriler topluyoruz.
02

Marka Geliştirme

Verileri derleyip hedefleri belirledikten sonra, sosyal medya ajansımız sosyal medya markanızı iyileştirmeye ve geliştirmeye başlayacaktır. Görüntüler, grafikler, tonlar, renkler ve daha fazlası üzerine gerçekleştirdiğimiz net marka yönergeleri çalışmalarıyla, şirketinizin tüm sosyal mecralarda uyumlu bir varlığa sahip olmasını ve doğru müşterileri kitlesini çekmesini sağlıyoruz.
03

Web Site Optimizasyonu

1007 Medya olarak, SEO destekli web site tasarım ve sosyal medya yönetimi hizmetlerini aynı anda alan müşterilerimize bu hizmeti sağlıyoruz. Web Site Optimizasyonu, müşterilerimizin bloglarını ve web sitelerini sosyal medya için optimize etmeyi içerir. 100 puanlık sosyal medya optimizasyonu kontrol listemiz, çevrimiçi maruz kalmanızı en üst düzeye çıkarma çabalarımızda hiçbir taş bırakılmamasını sağlar.
04

Etki Yaratıyoruz

1007 Medya olarak sosyal medya hesaplarınızın yönetimine başladığımızda, az miktarda trafik ve çok az bir takipçi kitleniz olabilir. Hatta belki de mevcutta bir hesabınız olmadan direkt olarak tüm süreci bize devretmiş olabilirsiniz. Hiç önemli değil! İçerik oluşturma, etkili pazarlama, doğru gözlem metotları ve rakip analizleriyle sektörünüzün en hızlı büyüyen şirketlerinden biri olabilirsiniz.
05

Gelirinizi Artırıyoruz!

Her yıl bloglar, sosyal medya reklamcılığı, yaratıcı içerikler ve çeşitli pazarlama kampanyaları aracılığıyla 1007 Medya olarak, topluluk büyüklüğünüzü, marka erişilebilirliğinizi ve gelirinizi artırabiliriz. Bunu pek çok müşterimiz için yaptık ve sizin şirketinizin yolculuğuna da dahil olmak için sabırsızlanıyoruz!

1007 MEDYA'dan Çok Özel SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ Teklifi!

TOP