Web Siteniz Marka Kimliğinizi Yansıtsın!

Firmanızın kültürüne, çalışma sisteminize ve ürünlerinizin kalitesine en uygun siteyi tasarlıyoruz.

Web Tasarım Hizmeti Nedir?

Web siteniz, firmanız hakkında potansiyel müşterilerinize bilgi veren kimlik kartlarına benzer. Hedef kitlenize, markanızı tanıtmanın en önemli kanalı olan web siteler üzerinden ürünlerinizi ve hizmetlerinizi direkt olarak kişilere aktarabilirsiniz. Bu sebeple bir web sitenizin var olması ve tasarımsal yönden hedef kitleyi etkileyebilecek donanımda olması rekabetçi piyasalarda size büyük avantajlar sağlamaktadır. Kullanıcılar sitenize girdiğinde, kullanım kolaylığı göz önünde bulundurularak düzenlenmiş, renk paleti ile etkileyici bir görünüme sahip, şık ve kaliteli bir siteyle karşılaşmak ister. Bu beklentiyi karşılamayan sitelerde kullanıcıların zaman geçirme isteği çok daha düşük olacaktır. Üstelik özensiz bir şekilde hazırlanan siteler müşterilere gerekli güveni sağlamamaktadır. Web sitenizin titizlikle hazırlanmış olması potansiyel müşterilerinize karşı güven inşasında çok önemli bir rol oynayacaktır.

Web Tasarım Hizmeti Size Uygun mu?

Marka Bilinirliği

Markanızın bilinirlik açısından sektörde hak ettiği yerde olmadığına mı inanıyorsunuz?

Satış Hedefleri

Firmanızın haftalık veya aylık satışları hedef olarak belirlediğiniz meblağın altında mı?

Mevcut Müşteri Sayısı

Portföyünüzdeki müşterilerin sayısı uzun zamandır sabit veya düşüş trendinde mi?

Güven İnşası

Ürün veya hizmetlerinizden faydalanmak isteyen kişilerin güvenini mi kazanmak istiyorsunuz?

Rekabetçi Piyasa

Rakiplerinizin arasında ön plana çıkmak ve daha profesyonel bir profil mi çizmek istiyorsunuz?

Bu beş temel sorunun cevabı, bir web sitesine ihtiyaç duyup duymadığınızı anlamak açısından çok önemlidir. Bu sorulara cevabınız evet ise en kısa sürede profesyonel bir firmadan web tasarım hizmeti almanız işletmeniz açısından çok faydalı olacaktır. 1007 Medya olarak biz, web tasarım ajansları arasında İzmir'in bir numaralı medya ajansıyız!

Neden Biz?

1007 Medya, İzmir'de Web Tasarım hizmeti veren bir numaralı medya ajansıdır. Gerçek Web tasarım uzmanları tarafından sunulan hizmetlerimizde dürüstlüğe, müşteri başarısına ve müşteri memnuniyetine özen göstermekteyiz.  En Büyük Çevrimiçi web Sitelerinden, küçük ve orta ölçekli firmalara ait sitelere kadar farklı statülerde referanslarımız bulunmaktadır. Sitelerimizin tamamı masaüstü, tablet ve mobil cihazlar üzerinden sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Firmamız tarafından hazırlanan tüm siteler tasarımsal yönden güçlü, kreatif ve kullanıcı deneyimi odaklıdır.

Web Tasarım Sürecimiz

01

Proje Kapsamını Belirleme

İlk olarak, hedeflerinizi ve genel ihtiyaçlarınızı belirlemek ve proje için bir çalışma kapsamı oluşturmak için sizinle bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz.
02

Taslak Oluşturma

Tasarımcılarımız ve geliştirme ekibimiz, müşteri tarafından incelenmek üzere sitenin genel hatlarını belli eden taslaklar oluşturacaktır.
03

Taslak Sunma

Ekibimiz sitenin genel temellerini attıktan sonra olumlu ya da olumsuz dönüş almak üzere müşterilere sitenin ilk halini sunarlar.
04

Web Site Geliştirme

Müşterilerimiz tarafından verilen geri dönüşler neticesinde tasarım ekibimiz sitede revize edilmesi talep edilen bölümü düzenler. Bu aşamadan sonra siteyi geliştirme adımları başlar. Müşteriler tüm bu süreçte sıklıkla bilgilendirilir.
05

Canlıya Alma

Web sitesi müşteri tarafından tamamen gözden geçirilip onaylandıktan sonra site, tarafımızdan canlıya alınır.
TOP