İşte Güvenilir Bir SEO Ajansı!

10 yılı aşkın süredir sektörde edindiğimiz tecrübelerimiz ile sitenizin organik trafiğini artırırken yerel SEO'da 1.sayfa garantisi veriyoruz. Hedefiniz ne olursa olsun gelin birlikte başaralım.

İZMİR SEO ÇALIŞMASI

SEO NEDİR?

SEO, Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelir. SEO, bir web sitesinin veya içerik parçasının arama motorlarında daha üst sıralarda yer almasına yardımcı olacak adımlar atma sürecidir. Sitenizi arama motorlarında gerçekleştirilen ilgili aramalarda üst sıralarda görüntülenecek şekilde geliştiren ve tamamen ücretsiz olan dijital pazarlama stratejileri SEO'nun parçalarıdır. Rakiplerinizden daha fazla görünürlüğe sahip olduğunuzda ve sıralamalarda daha üstte yer aldığınızda, daha fazla müşteri kazanabilir ve kârlılığınızı artırabilirsiniz.

SEO ile ücretli reklamcılık arasındaki temel fark, SEO'nun "organik" sıralamayı içermesidir, yani o alanda olmak için para ödemezsiniz. Bunu biraz daha basitleştirmek için, arama motoru optimizasyonu, bir parça çevrimiçi içeriği alıp, biri bir şey aradığında Google gibi arama motorlarının onu sayfanın en üstüne doğru göstermesi için optimize etmek anlamına gelir.

SEO Çalışması Size Uygun Bir Hizmet mi?

Arama Motoru Indexi

Siteniz; Google,Yandex Bing gibi arama motorlarında görüntülenmiyor mu?

Rakiplerinizin Konumu

Rakiplerinizin arama motorlarındaki sıralaması sizin sitenizin üzerinde mi?

Marka Bilinirliği

Web siteniz potansiyel müşterileriniz arasında yeterince bilinmiyor mu?

Satış Hedefleri

Sitenizden gelen leadler düşük olduğu için satışlarınız hedeflerinizin altında mı kalıyor?

Reklam Maliyetleri

Arama motoru reklamlarına harcadığınız meblağ bütçenize göre yüksek mi?

Bu beş temel sorunun cevabı SEO çalışması hizmetine ihtiyaç duyup duymadığınızı anlamak açısından çok önemlidir. Bu sorulara cevabınız evet ise en kısa sürede profesyonel bir firmadan SEO çalışması hizmeti almanız işletmeniz açısından çok faydalı olacaktır. 1007 Medya olarak biz, profesyonel sosyal medya yönetiminin İzmir'deki bir numaralı adresiyiz!

Neden Biz?

1007 Medya olarak temel stratejimiz kalıcı zorluklar için geçici çözümler üretmemektir. SEO emek verilmesi ve üzerinde titizlikle çalışılması gereken bir alandır. Yöntemlerimiz, markanız için sürdürülebilir ticari büyüme ve sürekli sonuçlar sağlamak için dürüst çalışma, dikkatli optimizasyon ve tutarlı çabadan oluşur.

Uzun vadeli başarı elde etmek için yapılan SEO hizmetleri sunmak için deneyimli, güvenilir bir SEO şirketi arıyorsanız, başka yere bakmayın.

01

Anahtar Kelime Analizi

Sürecimizin ilk adımı, ilgilendiğiniz anahtar kelimeleri ve rakiplerinizin hedeflediği anahtar kelimeleri analiz etmeyi içerir. 1007 Medya SEO uzmanları, gerekli verileri toplar ve ardından daha fazla anahtar kelime seçeneği oluşturmak için belirli arama optimizasyon araçlarını kullanır. Nihai sonuç; aralarından seçim yapabileceğiniz potansiyel anahtar kelime segmentlerinin bir listesi olacaktır.
02

Anahtar Kelime Ataması

SEO danışmanlarımız, analiz sürecinde elde ettiğimiz verilere dayanarak web sitenizdeki sayfalara anahtar kelimeleri atar. Stratejinin bu bölümü, tüm kampanyanın yol haritasını belirleyen kısım olması sebebiyle kritiktir. Bu aşamada her sayfanın ne için sıralamasını istediğimizi kararlaştırdıktan sonra optimizasyona başlarız.
03

Site İçi SEO Optimizasyonu

1007 Medya ile aynı seviyede SEO optimizasyonu sunan bir firma bulmanız neredeyse imkansız! Web sitelerini optimize etmek temel uzmanlık alanlarımızdan biridir, bu nedenle sitenizin güvenilir ellerde olduğundan emin olabilirsiniz. Bu süreç, sitenizdeki sayfa başlıklarının, meta açıklamalarının ve meta anahtar kelimelerinin optimize edilmesini içermektedir. Ayrıca, arama motorlarının içeriğinizi sıraya ekleyebildiğinden, hiçbir sayfanın engellenmediğinden ve tüm bağlantıların takip edildiğinden emin oluruz. Ayrıca şemalar, resimler, videolar, site haritaları, robots.txt ve daha fazlası gibi gelişmiş stratejilere de bakıyoruz. Son olarak, web sitenizi Google'ın Kalite Yönergelerine uygun bir şekilde düzenlerken yüksek kalite puanına sahip olmasını sağlarız.
04

SEO İçerikleri

Google Hummingbird Güncellemesinin ardından SEO içerik pazarlama stratejilerimizde önemli değişiklikler yaptık. Yenilikçi tavrımız sayesinde sitenize yüksek düzeyde trafik çeken içerik pazarlaması stratejileri geliştiriyoruz. Editör ekibimiz tarafından hazırlanan güçlü makaleler sayesinde diğer SEO şirketlerinden ayırılmaktayız. Ekibimiz her bir içeriğin en yüksek kalitede olması için çalışmaktadır.
05

Yerinde Dahili Link Optimizasyonu

Fazlaca sayıda sayfaya sahip büyük web siteleri için, özellikle stratejiniz parçalıysa, arama motoru optimizasyonu dostu bir dahili bağlantı yapısı oluşturmak zor olabilir. 1007 Medya uzmanları, yüksek sayfa sayılarına sahip pek çok siteyle çalıştı ve dahili bağlantı yapınızın mimari olarak doğru olmasını sağlayabilir. Aynı şekilde, daha küçük bir siteyseniz, sahip olduğunuz sayfaları en üst seviyeye çıkarabilir ve yeni bir sayfa ve dahili bağlantı geliştirme stratejisi oluşturmanıza yardımcı olabiliriz. Dahili bağlantı süreci, her bağlantının bağlantı metninde doğru anahtar kelimeye sahip bir sayfaya işaret ettiğinden emin olmaktan geçer. Ek olarak, bu aşamada uyguladığımız ve yalnızca müşterilere gösterdiğimiz birkaç uzman stratejisi vardır ve bu da bizi yerinde SEO'da en iyi SEO şirketlerinden biri yapar.
06

Gelişmiş Arama Motoru Optimizasyonu ve Dış Bağlantı

Bu kritik öğelerin ele alındığından emin olduktan sonra, gelişmiş arama motoru optimizasyonu stratejilerine geçiyoruz. Bu aşamada, sitenizin teknik yapısının son bir incelemesini yaptıktan sonra yeni arama trafiği geliştirme biçimleri öneriyoruz. Ayrıca, bu aşama, önemli harici bağlantı kurmanın başlangıcını işaret eder. Harici bağlantı oluşturmanın farklı zamanlarda gerçekleşebileceği unutulmamalıdır, bunların tümü, 1007 Medya uzmanının oluşturduğu bağlantı oluşturma stratejisine ve pazarlama kampanyasının hedeflerine bağlı olacaktır. Şirketimizin bu alanlarda kanıtlanmış stratejileri mevcuttur.
TOP