E-Ticaret İşletmenizi Hızla Büyütüyoruz!

Amacımız; e-Ticaret sitenizi kazancınızın büyük bir bölümünü oluşturan bir kaynak haline getirmek ve firmanızın kârını maksimum seviyeye çıkarmak. Oluşturduğumuz e-Ticaret siteleri bütün bankalar ile ortak çalışmaya uygundur.

Sepet

E-Ticaret Sitesi Nedir?

E-ticaret veya elektronik ticaret, web üzerinde yapılan satış işlemlerini içeren bir iş modelini ifade eder. Hemen hemen her çevrimiçi alışveriş sitesi - büyük veya küçük - bu yapıyı takip eder. İnternet üzerinden satış için ürün alabileceğiniz herhangi bir site, bir e-ticaret sitesi olarak kabul edilir.

Bir e-ticaret web sitesi ile sıradan bir işletme veya şirket web sitesi arasındaki en belirgin farklardan biri, desteklediği özelliklerdedir. Bir şirket web sitesi, yalnızca markanın ürün ve hizmetleri hakkında bilgi içerebilir, böylece kullanıcılar, onlarla iş yapmak istiyorlarsa doğrudan şirketle iletişime geçmelidir. Fakat bir e-ticaret web sitesinin çalışma prensibi, fiziksel bir mağazaların çalışma prensibine çok benzer. Kullanıcılar aynı siteden ürün satın alabilir, teslimat ve ödeme işlemlerini düzenleyebilir ve siparişlerinde kendilerine yardımcı olması için bir kişiyi aramalarına gerek kalmaz.

Bir E-Ticaret Sitesine İhtiyacınız Var mı?

Mevcut Müşteri Sayısı

Portföyünüzdeki müşterilerin sayısı uzun zamandır sabit veya düşüş trendinde mi?

Marka Bilinirliği

Markanızın bilinirlik açısından sektörde hak ettiği yerde olmadığına mı inanıyorsunuz?

Satış Hedefleri

Firmanızın haftalık veya aylık satışları hedef olarak belirlediğiniz meblağın altında mı?

Hedef Kitle

Potansiyel müşterilerinizin ilgisini çekmek ve her birini aktif müşteriye dönüştürmek mi istiyorsunuz?

Faaliyet Alanı

Fiziki mağazaların ötesinde, markanızı tüm Türkiye'ye veya dünyaya tanıtmak mı istiyorsunuz?

Bu beş temel sorunun cevabı e-Ticaret piyasasına girmeye ihtiyaç duyup duymadığınızı anlamak açısından çok önemlidir. Bu sorulara cevabınız evet ise en kısa sürede profesyonel bir firma ile anlaşarak e-Ticaret sitenizi oluşturma işlemine başlayabilirsiniz. 1007 Medya olarak biz, profesyonel e-Ticaret web sitesi tasarımının İzmir'deki bir numaralı adresiyiz!

Neden Biz?

1007 Medya olarak, çevrimiçi ortamda başarılı olmak için ihtiyacınız olan e-Ticaret web sitesi geliştirme ekibiyiz. Sağlam bir e-Ticaret web sitesi, çevrimiçi perakende işinizin temeli olarak hizmet eder. Biz karlılığı en üst düzeye çıkarmak için en son teknolojiyi kullanmanın öneminin bilincindeyiz. Oluşturduğumuz e-Ticaret sitelerimiz, kullanışlı ve tamamen özelleştirilebilir yapıdadır. Sitelerimizin standart formatı bile işlevsellik açısından her zaman en iyisini sunar. Ekibimiz, özel e-ticaret işlevselliği geliştirerek markanıza ve e-ticaret hedeflerinize uygun bir web site tasarlayabilir. E-Ticaret web sitesi tasarım hizmetlerimizin yılların deneyimiyle birleşimi, bizi tercih etmeniz için en uygun seçenek haline getiriyor.

E-Ticaret Sitesi Tasarım Sürecimiz

01

Proje Kapsamını Belirleme

İlk olarak, hedeflerinizi ve genel ihtiyaçlarınızı belirlemek ve proje için bir çalışma kapsamı oluşturmak için sizinle bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz.
02

Taslak Oluşturma

Tasarımcılarımız ve geliştirme ekibimiz, müşteri tarafından incelenmek üzere sitenin genel hatlarını belli eden taslaklar oluşturacaktır.
03

Taslak Sunma

Ekibimiz sitenin genel temellerini attıktan sonra olumlu ya da olumsuz dönüş almak üzere müşterilere sitenin ilk halini sunarlar.
04

Web Site Geliştirme

Müşterilerimiz tarafından verilen geri dönüşler neticesinde tasarım ekibimiz sitede revize edilmesi talep edilen bölümü düzenler. Bu aşamadan sonra siteyi geliştirme adımları başlar. Müşteriler tüm bu süreçte sıklıkla bilgilendirilir.
05

Canlıya Alma

Web sitesi müşteri tarafından tamamen gözden geçirilip onaylandıktan sonra site, tarafımızdan canlıya alınır.
TOP