Google ADS Reklamlarınıza Lokal'de 1. Sıra Garantisi!

Doğru anahtar kelime çalışması, rakip ve piyasa analizleri ile Google Ads reklamlarınızı faaliyet gösterdiğiniz bölgede birinci sıraya taşıyoruz.

Hosting

Google Ads Yönetimi Nedir?

Google, Google Ads kullanılarak google.com'daki arama sonuçlarında görünen ücretli reklamlar veya Görüntülü Reklam Ağı ve Google'ın AdSense programı aracılığıyla diğer web sitelerinde görünen reklamlar sunar. Sponsorlu sonuçlar veya reklamlar bir "Reklam" etiketi ile belirtilir. Ücretli Google reklamlarının, bir kısmı "doğal" veya organik sonuçların üstünde, diğer kısmı ise sonuçlar sayfasının altında olmak üzere iki bölümde yer alır. İşletmenizi Google reklamları ile daha geniş kitlelere tanıtabilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz. Firmamızın sunduğu Google Ads hizmeti ile Google reklamlarınızın yönetimini uzmanlarımıza emanet edebilirsiniz.

Google Ads Yönetimi Size Uygun Bir Hizmet mi?

Mevcut Müşteri Sayısı

Portföyünüzdeki müşterilerin sayısı uzun zamandır sabit veya düşüş trendinde mi?

Marka Bilinirliği

Markanızın bilinirlik açısından sektörde hak ettiği yerde olmadığına mı inanıyorsunuz?

Google Sıralaması

Web sitenizin önemli anahtar kelimelerinin Google'daki sıralamasından memnun değil misiniz?

Satış Hedefleri

Firmanızın haftalık veya aylık satışları hedef olarak belirlediğiniz meblağın altında mı?

Reklam Hedefleri

Reklamlarınız işletme hedeflerinize ve pazarlama hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmuyor mu?

Bu beş temel sorunun cevabı Google Ads hizmetine ihtiyaç duyup duymadığınızı anlamak açısından çok önemlidir. Bu sorulara cevabınız evet ise en kısa sürede profesyonel bir Google Ads reklam yönetim hizmeti almanız işletmeniz açısından çok faydalı olacaktır. 1007 Medya olarak biz, profesyonel Google Ads reklam yönetiminin İzmir'deki bir numaralı adresiyiz!

Neden Biz?

1007 Medya olarak, müşterilerimiz için kâr sağlamaya odaklanan bir medya ajansıyız. Google Ads uzmanlarımız, lokal aramalarda müşterilerimiz birinci sırayı garantiliyoruz. İşletmenizin kısa sürede hedeflediği müşteri sayısına ve satış meblağlarına ulaşması için faaliyet gösterdiğiniz piyasayı en doğru şekilde analiz ederek sizin için özgün bir yol haritası çiziyoruz. 

Belirlediğimiz stratejiler, hedef kitlenize ve faaliyette olduğu sektöre uygun olarak oluşturulmaktadır. Sadece firmanızı değil, rakiplerinizi de iyi bir şekilde analiz ediyor, Google Ads reklamlarınızda anahtar kelime tercihi yaparken bu verilerden faydalanıyoruz. Uzun yıllara dayanan tecrübemizin yanında, Google tarafında gelişen tüm yenilikleri yakından takip ediyoruz.

Gelin Google Ads reklamlarınızı birlikte canlandıralım, web sitenizin trafiğini kısa sürede hızlandıralım!

Google Ads Panel Yönetimi Sürecimiz

01

Performans Hedefi Tanımlama ve Geçmiş Verileri Gözden Geçirme

1007 Medya olarak, yaptığımız her şey yatırım getirisine bağlıdır. İlk incelememiz sırasında hedefleri tanımlayacak, geçmiş verileri gözden geçirecek ve net bir plan oluşturacağız. Tıklama başına maliyet, dönüşüm oranı, edinme başına maliyet ve geliri analiz ederek, hizmetlerimizin gerekli değeri sağlamasına odaklanırız. Ayrıca, başarılı dönüşümlerimizi tekrar optimizasyonumuza bağlayabiliriz, bu da ileride daha yüksek dönüşüm sağlayan bir kampanyayla sonuçlanabilir.
02

İzleme Seçenekleri Uygulaması

1007 Medya bünyesindeki herkes Google Ads ve Google Analytics üzerine uzmanlaşmıştır. Tüm müşteriler için temelden gelişmişe izleme seçeneklerini uygulama yeteneğine sahibiz.
03

Anahtar Kelimeler ve Hedefleme Oluşturma

Doğru anahtar kelimeler ve hedefleme olmadan reklam bütçenizin büyük bir kısmını boşa harcayabilirsiniz. Çoğu zaman, yalnızca kötü reklamları ve anahtar kelimeleri reklam kampanyanızdan kaldırarak bize ödediğiniz hizmet bedelinin karşılığını fazlasıyla çıkarabiliriz. Bu adımda, mevcut Google Ads hesabınızı düzeltiriz veya sıfırdan yeni bir hesap oluştururuz. Metodolojimiz ve sürecimiz rakipsizdir ve kampanyanızdaki her bir teklifi en üst düzeye çıkarır.
04

Reklam Metni ve Yaratıcı Geliştirme

Reklam metninizin kalitesi ve yaratıcılığı doğru anahtar kelime seçimi kadar önemlidir. 1007 Medya olarak, uzun yıllara dayanan bilgi birikimine sahip bir uzman ekibe sahibiz. Deneyimlerimiz, veri analizi ve test yeteneklerimizle, reklam metninizin sınıfının en iyisi olmasını sağlayacağız.
05

LANDING PAGE OPTİMİZASYONU

İzmir'deki en iyi dönüşüm oranı optimizasyon şirketi olarak Landing Page için en iyi dönüşüm oranlarını elde edebileceğiniz benzersiz ve test edilmiş özgün metodolojilerimizi kullanmaktayız.
06

Teklif Stratejisi Oluşturma, İzleme, Raporlama ve İyileştirme

Doğru teklif çok önemlidir. Bu nedenle, her zaman fazla ödeme yapmanızı önleyecek stratejiler kullanırız. Çalışmaya başladığımızda,  stratejimizi günlük olarak izleyecek, raporlayacak ve iyileştireceğiz.
TOP