İZMİR SEO ÇALIŞMASI

                                                                       İZMİR WEB TASARIM

Web Siteler şüphesiz ki firmaların pazarlama süreçlerinde çok büyük yer tutuyor ve İZMİR WEB TASARIM kavramı her geçen gün daha büyük önem taşıyor. Günümüzde küçük ölçekli işletmelerden sektörünün devi firmalara kadar herkes hedef kitlesine ulaşmanın en etkili yolunun kusursuz bir web siteden geçtiğini biliyor. İşletmenize ait profesyonel bir web sitenin bulunması size pek çok açıdan avantajlar sağlamaktadır. Firmanızın, müşterilerinizin gözünde güvenilirlik kazanmasından tutun da marka bilinirliğinizin artmasına kadar pek çok artı değer doğru şekilde hazırlanmış bir web sitesi ile beraber gelecektir. Ancak profesyonel bir web siteye sahip olmak için profesyonel bir İZMİR WEB TASARIMCI ile çalışmak neredeyse bir zorunluluk gibidir.

1007 Medya olarak biz, 10 yılı aşkın süredir faaliyet gösterdiğimiz bu sektörde, İZMİR WEB SİTESİ FİRMALARI arasında ayrı bir konuma gelmiş bir firmayız. Her zaman bulunduğumuz konumun daha ilerisini hedefleyen yapımız sebebiyle dinamik ve sürekli kendini geliştiren bir ajansız. Yeniliğe ivedilikle adapte olmanın altın bir kural sayıldığı sektörümüzde, arama motorlarındaki gelişimi ve değişimi yakından takip ediyor ve yaptığımız uygulamalar ile arama motoru optimizasyonu üzerine AR-GE üretiyoruz. Siz kıymetli zamanınızı ve eforunuzu kendi işiniz için harcarken biz sunduğumuz web tasarım hizmetleri ile şirketinize ait siteyi bambaşka bir boyuta taşıyabiliriz. Gelin firmamıza ait web sitelerin ortak noktalarından ve müşterilerimize sağladığı avantajlardan bahsedelim.

Arama Motoru Optimizasyonu

İZMİR WEB TASARIM AJANSI olarak sunduğumuz web tasarım hizmetleri arasında SEO uyumlu web site seçenekleri de mevcuttur. Bir web site oluştururken amacınız muhakkak arama motorlarının ilk sayfalarında -hatta mümkünse birinci sayfasının ilk sıralarında yer alan bir siteye sahip olmaktır. Ancak arama motorlarının sizi üst sıraya taşıması için bu oyunun belli başlı kuralları vardır. Kısaca SEO olarak bilinen Arama Motoru Optimizasyonu ile firmamız oyunu kurallarına göre oynayarak sitenizi lokal aramalarda birinci sayfa birinci sıraya çıkarmayı vaat ediyor.

Web siteniz oluşturulurken tasarım sürecinde başlayarak arama motorlarına uygun optimizasyonların yapılması, içeriğin SEO'ya uygun bir dille hazırlanması ve koordine edilmesi en önemli kurallar arasındadır. İyi bir WEB sitesinde aranan en önemli özellik budur diyebiliriz. Optimize edilen WEB sitesi, kullanıcıların aradığı bilgiye erişimini kolaylaştıran ve hızlandıran bir özelliktir. WEB TASARIM İZMİR ajansı 1007 MEDYA, tüm çalışmalarında bu konuya öncelik sağlamaktadır.

İZMİR WEB TASARIM AJANSI ile Rakiplere Fark Atmak

Arama motoru sıralamasında firmanızı en üste taşımanın rakipleriniz arasında size önemli farklar yaratacağından bahsetmiştik. Ancak tasarımsal yönden kuvvetli bir site de size pek çok yönden rakiplerinize karşı avantaj sağlayacaktır. Tasarımınızın şık ve profesyonel bir yapıya sahip olması sizi rakiplerinizin arasında çok daha güvenilir kılacaktır. 1007 MEDYA olarak firmanızın yapısına, kültürüne ve sizin zevkinize uygun olarak hazırladığımız tasarımlarla sitenizi farklı bir noktaya taşıyoruz. Grafiklerin yanında, hazırladığımız içerikler ve düzenlemelerle kullanıcı deneyimi kuvvetli siteler tasarlıyoruz. İZMİR WEB TASARIM AJANSI olarak bizlerde yaptığımız çalışmalarda göze hitap eden, anlaşılan ve mesaj veren görsellerin yanı sıra doğru içerik WEB  sitesinde olmazsa olmazlardandır. Fark yaratmak için doğru ve kolay kullanımlı ,bilgi veren optimize edilmiş, özgün görseller ve ayrıca doğru yazılım sizi rakiplerinizden ayıracak ve tercih edilme şansı yaratacaktır.

İZMİR WEB TASARIMCI ile Güvenlik ve Yedekleme

İzmir'de faaliyet gösteren ajansımız kendi serverını kullanarak üst düzeyde güvenlik ağına sahiptir. 1007 MEDYA serverlarında yedekleme hizmeti sayesinde geriye dönük işlemler yapılabilmekte ve WEB siteleri güvence altında olmaktadır. NAS server yedeklemesi haftada iki kez yedek alarak hizmet veren 1007 MEDYA müşterilerine daha iyi olanak sağlamak ve garantiye almak en büyük amacımızdır.

Ücretsiz Destek & İletişim

Ajansımıza bağlı tüm WEB sitelerine yönetim paneli ve uzaktan bağlantı sistemi ile mesai saatlerinde ücretsiz olarak sınırsız destek sağlamak bizim müşterilerimize sağladığımız özelliklerimizden biridir. Diğer bir konu ise genelde sahada olan zaman ayıramayan firmalarımıza gerekli destek verdikten sonra ulaşarak yapılan hizmet detaylı bir şekilde aktarılır. 1007 medya WEB TASARIM rakiplerine ücretsiz destek konusunda fark yaratarak göz önünde olmaya devam edecektir. Firmamızın bir nevi en büyük özelliği çözüm ortaklığı yapmak, hep beraber kazanarak yola devam etmektir.

Fiyat Politikası

1007 MEDYA uygun ve garantili birinci sayfa web sitelerinde en uygun fiyatlar ile tüm Türkiye pazarına hizmet vermekten onur duymaktadır. İZMİR WEB TASARIMCI ve SEO çalışmalarında sadece yıllık yenileme alan tek  işletme özelliğine elinde tutmaktadır. Amacımız sürekli çalışarak firmalarımıza kazandırmak ve çözüm ortaklığı yapmaktır.

 

SİZ HAYAL EDİN BİZ GERÇEKLEŞTİRELİM..!

TOP