İzmir Web Tasarım

1007 Medya 10 yılı aşkın süredir WEB tasarım alanında çok yol kaydeden ve sürekli kendini geliştiren ajanslardandır. Şöyle ki son 5 yıldır arama motorlarında değişkenlik gösteren Google yeni teknolojisi ile farklı bir hizmet vermeye başladığından bu yana bizlerde yakın takipte bulunarak, ayak uydurmaya ve firmalarımızı bu teknolojiye çekerek  Google’u takibe  almaktayız.

Arama Motoru Optimizasyonu

WEB siteleri genelde aramalarda önde olmak ve daha çok müşteriye ulaşmak ister, bunu başara bilmek ve önde kalabilmek için  WEB tasarımında optimizasyon yapılması ve Google uygun bir dille yazılması kordine edilmesi en önemli kurallardandır. İyi bir WEB sitesinde aranan en önemli özellikte budur diyebiliriz. Optimize edilen WEB sayfası son kullanıcılarında içinde daha rahat gezine bilmesi ve  gerekli olan yararlı bilgileri almasına yardımcı olacaktır. İzmir WEB tasarım ajansı 1007 medya tüm çalışmalarında bu konuya öncelik sağlamaktadır.

Rakiplere Fark Yaratmak

İçeriklerin doğru hazırlanmasından tutunda, seçilen görsel, rahat kullanım son kullanıcıların en çok tercih ettiği tasarım modelidir. İzmir WEB Tasarım firması olarak bizlerde yaptığımız çalışmalarda göze hitap eden, anlaşılan ve mesaj veren görsellerin yanı sıra doğru içerik WEB  sitesinde olmazsa olmazlardandır. Fark yaratmak için doğru ve kolay kullanımlı ,bilgi veren optimize edilmiş, özgün görseller ve ayrıca doğru yazılım sizi rakiplerinizden ayıracak ve tercih edilme şansı yaratacaktır.

Güvenlik ve Yedekleme

İzmir de faaliyet gösteren ajansımız kendi serverını kullanarak üst düzeyde güvenlik ağına sahiptir. 1007 medya serverlarında yedekleme hizmeti sayesinde geriye dönük işlemler yapılabilmekte ve WEB siteleri güvence altında olmaktadır. NAS server yedeklemesi haftada iki kez yedek alarak hizmet veren 1007 medya müşterilerine daha iyi olanak sağlamak ve garantiye almak en büyük amacımızdır.

Ücretsiz Destek & İletişim

Ajansımıza bağlı tüm WEB sitelerine yönetim paneli ve uzaktan bağlantı sistemi ile mesai saatlerinde ücretsiz olarak sınırsız destek sağlamak bizim müşterilerimize sağladığımız özelliklerimizden biridir. Diğer bir konu ise genelde sahada olan zaman ayıramayan firmalarımıza gerekli destek verdikten sonra ulaşarak yapılan hizmet detaylı bir şekilde aktarılır. 1007 medya WEB tasarım rakiplerine ücretsiz destek konusunda fark yaratarak göz önünde olmaya devam edecektir. Firmamızın bir nevi en büyük özelliği çözüm ortaklığı yapmak, hep beraber kazanarak yola devam etmektir.

Fiyat Politikası

1007 MEDYA uygun ve garantili birinci sayfa web sitelerinde en uygun fiyatlar ile tüm Türkiye pazarına hizmet vermekten onur duymaktadır. WEB tasarım ve seo çalışmalarında sadece yıllık yenileme alan tek  işletme özelliğine elinde tutmaktadır. Amacımız sürekli çalışarak firmalarımıza kazandırmak ve çözüm ortaklığı yapmaktır.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. 

1007 MEDYA

 

TOP